Tým KOPECKY RealEstate  & Partners, s.r.o.

Jsme tým odborníků z oblastí, které provázejí prodej nemovitosti.

Společně a v úzké spolupráci děláme maximum, abychom odvedli tu nejlepší práci pro naše klienty.

Obchod

Leo Kopecký - realitní makléř

Bc. Leo Kopecký, MBA

Realitní makléř

Prodej nemovitostí pro vás připravím tak, aby to byl skvělý zážitek bez zbytečných komplikací. Hoďte všechny starosti za hlavu a přenechejte mi celý prodej. O vše se postarám za vás.

Renáta Marková - realitní makléřka

Renáta Marková

Realitní makléřka

V realitním světě se pohybuji od roku 2020 a to hlavně v severních Čechách, kde také bydlím. Neustále se snažím zdokonalovat a sledovat moderní trendy, abych mohla klientům nabídnout realitní služby na špičkové úrovni. Spokojenost klientů je pro mne na prvním místě. Prodejem nemovitosti vás provedu od našeho prvního setkání až po předání klíčů novým vlastníkům.

Renáta Marková - realitní makléřka

Petr Bureš

Realitní konzultant

V realitách se zaměřuji na prodej a také pronájem nemovitostí. Klientům dokážu nabídnout pohotový přístup a časovou flexibilitu. Potřebujete prodat, pronajmout byt, nebo dům ? Zavolejte mi a pojďme se potkat.

Právní servis

Mgr. Petr Janda - advokát

Mgr. Petr Janda

Advokát

Mezi mé hlavní specializace a oblíbené právní obory patří mimo jiné i právo nemovitostní. Při prodeji nemovitostí se jedná o milionové transakce, které pro vás vždy pečlivě prověřím. Jednání a konzultace mohu vést také v anglickém a německém jazyce.

Prezentace

Mgr. Radek Kašparec - fotograf

Mgr. Radek Kašparec

Fotograf

K fotografování realit jsem se dostal spíše náhodou po vystudování vysoké školy. Tato práce se však brzy stala mým koníčkem. Jelikož jsem puntičkář a fotografování mě baví, tíhnu k dokonalosti ve světle a barvách fotografií, k čemuž mi dopomáhá metoda focení studiovými blesky. Rovněž Leovi spravuji weby k nemovitostem.

Mgr. Zdeněk Šuráň - kameraman

Mgr. Zdeněk Šuráň

Kameraman

Rychle a kvalitně odprezentovat největší výhody nemovitosti a zaujmout kupující, to je to oč tu běží. A to je i má práce, postarat se o to, aby divák u videa neusnul, makléř oslovil co nejvíce zájemců a měl tak pro vás další přidanou hodnotu.