KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.

Realitní kancelář KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o. byla založena koncem roku 2021 zkušeným realitním makléřem a manažerem Leem Kopeckým, který chtěl realizovat a více rozvíjet své myšlenky v oblasti realit v ČR.

Našim cílem je posouvat úroveň realitních služeb v České republice, kde dnes už není pochyb, že při prodeji nemovitosti je využití realitního makléře zcela zásadní. Proto děláme maximum, abychom nabídli klientům profesionální, férový a transparentní přístup na přátelské úrovni komunikace a získali si tak důvěru, bez které se tento obchod neobejde.

Abychom dokázali poskytnout vždy individuální a pečlivý přístup každému klientovi, je aktuální počet nemovitostí na prodej limitován.

Jsme zkušený tým realitních makléřů a těšíme se na Vaše příběhy.

Makléř Leo kopecký

Leo Kopecký

Vážení klienti a obchodní partneři,

protože jsem se vždy pohyboval ve světě financí, netrvalo dlouho, abych si zkusil práci realitního makléře, ve které jsem objevil svůj potenciál. Díky mému individuálnímu přístupu, smyslu pro detail a neustálému posouvání laťky, věřím, že klientům dokážu nabídnout špičkový realitní servis při prodeji nemovitosti. Proto jsem se rozhodl založit vlastní realitní kancelář, abych v tomto směru mohl zcela nerušeně pokračovat dál a plnými doušky předávat moje zapálení pro věc nejen mým klientům, ale i kolegům.

V obchodě uznávám několik pravidel, na kterých si zakládám a těmi jsou: důvěra, férovost, transparentnost a komunikace. Vždy ode mne můžete očekávat, že budu v tomto duchu jednat.

Prodejem nemovitosti Vás provedu se svým týmem tak, aby to pro Vás byl příjemný zážitek, na který budete s radostí vzpomínat.

S úctou,

Váš makléř

Bc. Leo Kopecký, MBA

! "#$%&'()* !" # $%&'()'*+,-&'(.(( (./01